By Nikol

Návody ke stažení

Tyto návody na háčkování si můžete stáhnout zdarma.

Budeme však rádi, když nás podpoříte koupí klubíčka nebo některého z placených návodů.

 

Chobotnička jedním tahem

Jednoduchá chobotnička, kterou jistě háčkujete, ale já jsem si návod upravila tak, abych jí mohla háčkovat v kuse a nemusela nic složitě sháčkovávat. Tak můžete vyzkoušet.

CHOBOTNIČKA jedním tahem

 

 

Háčkovaný preclík

Jednoduché háčkování pro děti do kuchyňky.  Jednoduchý, rychlý a zároveň moc pěkný a dětmi oblíbený. K tomuto návodu naleznete i videonávod VIDEONÁVOD ZDE.

Háčkovaný PRECLÍK

 

 

 

Deka Floegy

Tato krásná háčkováná deka je určitě vhodná i pro holčičky i kluky. 

Budete na ní potřebovat 1000m pokud budete chtít rozměr 83x73cm, v případě větší deky doporučuji volit větší návin.

Deka FLOEGY

 

 

 

Šátek Laguna

Tento šátek je velice jednoduchý a jeho vzor je naprosto vhodnný i na šátky pro pány.  Takže bych jej nazvala jako UNI vzor, který využijete nejen na šátek, ale hezky by vypadal i na šále.

Návod je doplněn o několik fotografií postupu.

Šátek LAGUNA

 

 

 

 

Dospělácké pončo

Jednoduché háčkované pončo. Opakují se zde tři základní řady, které tvoří celé pončo. Navíc velikost je velice variabilní pro jakoukoli postavu či velikost. Stačí jen vzít větší klubíčko.

Dospělácké PONČO

 

Šátek Ombelle

Tento krásný šátek s ještě hezčím jménem je poměrně jednoduchým vzorem, který jistě bude slušet každé slečně či dámě. Pecičky, které cel šátek doprovází mu přidávají na šmrncu. 

A nebojte se! Tento návod je zpracovaný i do videa - stačí otevřít odkaz v souboru.

Šátek OMBELLE

 

Šátek Fabin

Šátek vhodný pro mírně pokročilé háčkaře a háčkařky, který Vás jistě chytí za srdce.  

Tento šátek opět obsahuje videopostup, který najdete v odkazu v návodě.

Šátek FABIN

 

Dětské pončo

Tohle pončo jsem háčkovala kdysi pro svou malinkou sestru. Nebojte se, návod je variabilní a můžete si vyrobit klidně i verzi pro dospěláka, protože stačí začít na více oček. Stylový kousek doplní šatník od kohokoli.

Dětské PONČO

 

Přívěšek Pokeball

Přívěšek pro všechny fanoušky Pokémonů. Nejedná se o žádnou složitost. Vhodné jako rychlý, ale velice vděčná dárek, který ozdobí každé klíče, batoh nebo poličku.

Přívěšek POKEBALL

 

Háčkovaný šál

Krásný šál, který se skládá pouze ze dvou jednoduchých řad a ty se dokola opakují. Doslova a do písmene televizní vzoreček, zejména pro dlouhé zimní večery. Šál krásně přibývá a nadělá hromadu parády. A z mého pohledu? Vhodný i pro muže! Jen vyberte správnou barvu.

Háčkovaný ŠÁL

 

Háčkovaná žirafka

Krásný žirafka, která Vám ušetří i nějaký ten čas s přišíváním a jde uháčkovat poměrně rychle. Můžete jí udělat ze dvou barev, nebo jí klidně udělat duhou a proužkatou. Každá variace bude moc pěkná. 

Háčkovaná ŽIRAFKA

 

Háčkovaný přívěšek kočička

Krásná, rychlá a jednoduchá. To jsou slova, která plně vystihnout tuto kočičku. Přívěšek uháčkovaný za chvilku a navíc udělá skvělou parádu. Tak se do ní pojďte pustit. A hlavně. Moc nevycpávejte! 

Háčkovaná KOČIČKA

 

Háčkovaný Krejzáček

Jak zpracovat barevné zbytky přízí? Mám pro Vás jednoduchou a moc hezkou odpověď - Krejzáčka. Zvolte si barvičky bláznivě, či v tónu a nebojte se experimentu.

Háčkovaný KREJZÁČEK

 

 

Háčkovaná velryba

Jednoduchá, bez sešívání a vhodná ke zpracování zbytků příze. To je přesně tato velryba. Já ji mám vyrobenou za 30 minut a nadělá spoustu parády. Video návod k dispozici na Youtube kanále By Nikol.

Háčkovaná VELRYBA

 

Háčkovaný dinosaurus

Máte doma nějaké zbytečky příze Dolphin baby? Nebo máte milovníka dinosaurů? Tak doporučuji stáhnout tento návod na jednoduchého, rychlého dinosaurka. 

Háčkovaný DINOSAURUS

 

Filtr
Cena